Wideo

powrót do listy

Aleksandra Domańska płakała z nerwów

Ameryka Express |
Aleksandra Domańska płakała z nerwów
Aleksandra Domańska płakała z nerwów

Aleksandra Domańska płakała z nerwów

Wideo

Opis

Odcinki


Opis

Aleksandra Domańska nie mogła poradzić sobie z wykonaniem zadania. Chciała wracać do domu. Było bardzo nerwowo, aktorka płakała. Zobaczcie fragment drugiego odcinka "Ameryka Express".
Aleksandra Domańska nie mogła poradzić sobie z wykonaniem zadania. Chciała wracać do domu. Było bardzo nerwowo, aktorka płakała. Zobaczcie fragment drugiego odcinka "Ameryka Express".
 • Ameryka Express, odcinek 11.
  Ameryka Express, odcinek 11.

   

   

  "AMERYKA EXPRESS. DOMÓWKA" ONLINE - ZOBACZ WSZYSTKIE ODCINKI W PLAYER.PL>>


  Podczas wieloetapowej rozgrywki jedna z par przejmuje połowę Amuletów należących do konkurentów. Po wyczerpującej grze uczestnicy zostali wywiezieni na pustynię Atacama, gdzie spędzili noc pod namiotami.

  Następnego dnia na uczestników czekała jedna z najbardziej ekscytujących misji spośród wszystkich edycji programu. Mieli okazję zobaczyć jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na świecie, czyli słynne rysunki z Nazca, a następnie uzupełnić mapę obrazkami, które zobaczyli z lotu ptaka.

   

   

   

  Meta odcinka znajdowała się niedaleko kolejnego słynnego odkrycia archeologicznego – piramid Cahuachi. Pierwsza para, która zameldowała się u prowadzącej poza immunitetem wygrała cenną wycieczkę do jednego z nowych cudów świata, tajemniczego miasta Inków Machu Picchu.

  Pozostali uczestnicy mogli spędzić kolejną wspólną noc w nieco spartańskich warunkach miejscowej szkoły podstawowej.

   

  Zobacz także:

   

   

 • Ameryka Express, odcinek 9.
  Ameryka Express, odcinek 9.

   

  "AMERYKA EXPRESS" ONLINE - ZOBACZ WSZYSTKIE ODCINKI W PLAYER.PL >>

   


  Para, która pierwsza poda prawidłowy wynik będzie miała prawo podjąć bardzo ważne decyzje mające wpływ na przebieg całego odcinka. Jak zwykle matematyka nie sprzyjała uczestnikom. W końcu jedna para podała prawidłowy wynik i musiała zadecydować, który uczestnik w każdej parze jest szefem, a następnie wymieszać pary tak, żeby w każdym nowym zespole, w zmiksowanej parze, był jeden lider.

  Wymieszane duety spędzą ze sobą cały odcinek.

  Po drodze na uczestników jak zwykle czekały misje do wykonania.

  Na plantacji trzciny cukrowej w Paramonga, każda para musiała ściąć określoną ilość łodyg trzciny, by następnie na markecie w miejscowości Baranca wycisnąć sok z tego co zebrała, a potem wypić słodki płyn do ostatniej kropli. Na miejscu misji doszło do nieporozumienia, w wyniku którego dwie zmiksowane pary dosyć poważnie się posprzeczały.

  Pierwsza para w punkcie kontrolnym gry ma zapewniony nocleg, a następnego dnia weźmie udział w grze o Amulet wart 10.000 złotych. Jej przeciwnikiem będzie para immunitetowa. Druga para na mecie, skłócona z wygranymi, również weźmie udział w grze w charakterze pomocników.

  Po nocy spędzonej u miejscowych uczestnicy walczą o Amulet na pięknej plaży w Barranca. Gra polega na kilkuetapowym transporcie wody, z oceanu do karafki, przy użyciu wiadra i nie tylko. Gdy naczynie zostanie napełnione do pewnego poziomu para może przystąpić do drugiej części zadania i przeprowadzić kulę bilardową przez olbrzymi labirynt.

  Po grze wszystkie pary ruszają do Limy. Po drodze dostają smsa z instrukcją wykonania misji - muszą nauczyć współpasażera lub kierowcy słynnej piosenki „Autostop”.  Na przedmieściach Limy czeka przedstawicielka polskiej społeczności w Peru, która sprawdzi czy zadanie się powiodło.

  Uczestnicy są przekonani, że oryginalna para lidera, która na mecie w Forcie króla Filipa będzie ostatni, żegna się z programem.

  Na mecie jedna uczestniczka, przekonana o tym, że jest ostatnia, nie chce wpisać się do książki, ale jej przyszywany partner przekonuje ją do zmiany decyzji.

   

  Zobacz także the best of z 8. odcinka...