Odcinek 9
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Na początku odcinka dziewiątego do uczestników dołączył specjalny gość z Polski, który po krótkiej grze, odbywającej się w autobusie jadącym słynną hinduską drogą numer 44, stał się towarzyszem podróży jednej z par. Będzie z nimi podróżował, wykonywał misje, szukał transportu i noclegu, aż do mety odcinka w starożytnym Hampi.

Pierwsza misja wydawała się niemożliwa do wykonania. Aby móc kontynuować wyścig należało przelać herbatę z jednego naczynia do drugiego, tworząc minimum metrowy strumień gorącego płynu.

Pierwsze trzy pary w punkcie kontrolnym gry miały szansę wygrać amulet wart pięć tysięcy złotych.

Udział w szalonym wyścigu wyładowanymi po brzeg rikszami, był sprawdzianem umiejętności prowadzenia pojazdu, pakowania nieporęcznych przedmiotów i zwinności, a także rozbawił zarówno uczestników, jak i prowadzącą.

Kolejna noc w Indiach i szukanie noclegu, jak zwykle nie było łatwe. Jak z tym zadaniem poradzi sobie nowe trio?

Wyścig rozpoczął się wcześnie rano od misji w lokalnej fabryce cegieł. Uczestnicy musieli ułożyć z ciężkich elementów budowlę identyczną jak na rysunku, który służył im za wzór.

Pierwsi uczestnicy na mecie zdobyli coraz cenniejszy immunitet, gość pożegnał swoją parę, a kolejne szokujące wyzwanie zostało rzucone czterem pozostałym ścigającym się duetom.

 

Nerwy i konflikty w "Azja Express"
Nerwy i konflikty w "Azja Express"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 8
Następny odcinek:

Odcinek 8