Odcinek 3
azja_express_II_odc3 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Tymon Tymański i jego syn Lucas pożegnali piękną Sri Lankę i program "Azja Express" jako pierwsi. Pozostałe pary poczuły smak rywalizacji i postanowiły dzielnie walczyć o drugi immunitet i pierwszy bilet do Indii.

Przed startem uczestnicy zostali wysłani na lokalny market po kosze z rybami, które musieli zabrać w dalszą podróż. Aby zameldować się w punkcie kontrolnym gry należało sprzedać ryby po drodze i zarobić minimum dwa tysiące rupii. Każda para znalazła swój sposób na handel w egzotycznych warunkach, a jedna przekonała się na własnej skórze, że niektórzy mieszkańcy tej rajskiej wyspy mają dosyć specyficzne poczucie humoru.

W zmaganiach na bajkowej plaży uczestniczyły pierwsze trzy pary, które pojawiły się u prowadzącej z wymaganą kwotą pieniędzy.

Tradycyjna metoda rybołówstwa tym razem była wstępem do bardzo lubianej i znanej – jak się okazuje nie każdemu – gry w Scrabble.

Po grze pary dostały wspaniały i zdrowy poczęstunek – wodę kokosową i po wypiciu…kilku litrów płynu mogły ruszać w dalszą drogę, zabierając ze sobą skorupy tych najbardziej wszechstronnych orzechów.

Wieczorem, życzliwi, lecz czasem nieufni lankijscy rybacy, mimo bariery językowej podzielili się z uczestnikami jedzeniem i dachem nad głową, a następnego dnia wypoczęci i pełni animuszu uczestnicy ruszyli walczyć o pierwsze miejsce na mecie oraz immunitet.

Na ostatniej prostej pary musiały wykonać kolejną misję, do której potrzebowali kokosów z poprzedniego dnia. Jedna para przekonała się na własnej skórze, że przysłowie, które mówi, że kto nie ma w głowie ten ma w nogach jest prawdziwe.

Misja w fabryce sznura z kokosów była bardzo wyczerpująca, ale niektórzy doskonale wykorzystali swoje warunki fizyczne i umiejętności nabyte w młodości.

Pierwsza para na mecie zasłużyła na wymarzony odpoczynek i pierwszy bilet do Indii, reszta zaś dziarsko ruszyła do walki o kolejny dzień pobytu na zachwycającej Sri Lance.

 

Hardkor, smród i łzy w "Azja Express"
Hardkor, smród i łzy w "Azja Express"

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 2
Następny odcinek:

Odcinek 2