Ameryka Express - odcinek 4.
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W poprzednim odcinku uczestnicy wskazywali swoje ulubione pary. Zgodnie z powiedzeniem "uważaj o co prosisz", teraz zostali w ten sposób zmiksowani. Cały program będą ścigać się w nowych parach, przy czym w interesie jednej osoby z duetu jest być jak najszybszym,zaś w interesie drugiej jak najwolniejszym. Czy uda im się  to pogodzić?

Przed startem programu uczestnicy zgodnie powiedzieli, że to czego najbardziej boją się to jedzenie "miejscowych przysmaków".  I właśnie ten odcinek zacznie się od takiego wyzwania! Jądra, surowy móżdżek cielęcy i smażona skóra  dla niektórych będzie to prawdziwy koszmar…

Podróż rozpocznie się ze stolicy Gwatemali do Coban. Pierwsza misja będzie dotyczyć transportu. Najszybsza para na miejscu zadania zadecyduje kto, w jakim towarzystwie i którym autobusem będzie podróżował. Najtrudniejsze może okazać się zebranie 10 miejscowych podróżnych.

W tym odcinku gra o amulet wart 10 000 złotych odbędzie się na malowniczej plantacji aloesu. Dwie pary dowiedzą się,  jak wyciska się sok z tej rośliny. Po walce o amulet do gry wejdzie czerwona flaga. Nie jest tak straszna jak czarna, ale skutecznie potrafi zmienić przebieg wyścigu: powoduje zamrożenie na 10 minut pary, która ją dostanie.

Wieczór szykuje się ciekawie, zważywszy na to, że nowe pary są w większości damsko-męskie.

Po nocy pełnej przygód, wyścig rozpocznie się do Coban. Misja odbędzie się na plantacji kawy, a na ostatniej prostej uczestnicy przekonają się jak trudno biec z zapaloną świecą. Na mecie odpadnie para, której kapitan przybył ostatni, oczywiście jeżeli czarna koperta nie zmieni losu gry lub Daria nie wymyśli czegoś specjalnego!

 

Ameryka Express PRZED EMISJĄ W TV: Grzegorz nie chciał zjeść mózgu, Marta miała odruch wymiotny
Ameryka Express PRZED EMISJĄ W TV: Grzegorz nie chciał zjeść mózgu, Marta miała odruch wymiotny

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 3
Następny odcinek:

Odcinek 3