Odcinek 8
azja_express_ep8 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Kiedy para immunitetowa oddaliła się od grupy, pozostałe pary uświadomiły sobie, że w ósmym odcinku jeden duet pożegna się z programem.

Wyścig ruszył wzdłuż Mekongu, a pierwsza misja, którą musieli wykonać po drodze, składała się z kilku elementów wymagających świetnego kontaktu z mieszkańcami okolicznych wiosek.

W Grze o Amulet wart dziesięć tysięcy złotych wzięła udział para immunitetowa i pierwsza para, która zameldowała się w punkcie kontrolnym. W rybackiej wiosce położonej nad malowniczym jeziorem w szranki stanęły pary złożone z dwóch mężczyzn i dwóch kobiet, a zmagania dotyczyły istotnych kuchennych umiejętności.

Po grze, pary walczące o wjazd do Kambodży i udział w kolejnym etapie wielkiej przygody, ruszyły dalej po drodze szukając flagi Azja Express i informacji o kolejnym wyzwaniu.

Misja okazała się bardzo przewrotna, a para która pierwsza dotarła do tablicy informacyjnej miała bardzo istotny wpływ na jej przebieg. Nasilające się problemy zdrowotne jednego z uczestników dodatkowo skomplikowały sytuację na mecie odcinka.

Zbyt trudne wyzwanie dla gwiazd? Kto odpadnie?
Zbyt trudne wyzwanie dla gwiazd? Kto odpadnie?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 7
Następny odcinek:

Odcinek 7