Aktualności

Powrót do listy

Daria Ładocha o rodzinie i Ameryka Express. Zobacz rozmowę z Dzień Dobry TVN!

Ameryka Express |
Daria Ładocha o rodzinie i Ameryka Express. Zobacz rozmowę z Dzień Dobry TVN!
Daria Ładocha o nowej edycji Ameryka Express  Foto: TVN | Dzień Dobry TVN
Daria Ładocha poprowadzi "Ameryka Express". W domu odwiedziła ją ekipa "Dzień Dobry TVN". W studio podczas rozmowy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem opowiedziała o kulisach reality show.

Daria Ładocha o "Ameryka Express"

Premiera nowej edycji "Ameryka Express" zbliża się wielkimi krokami. Daria Ładocha była gościem w "Dzień Dobry TVN", zdradziła ciekawostki z planu. Opowiedziała o powstawaniu programu i wyprawie do Kolumbii i Gwatemali. To było dla niej niezwykłe doświadczenie.

W Ameryce było wspaniale. Gwatemala, Kolumbia, nowe miejsca, nowe smaki, nowi ludzie, nowe wyzwania. Nie tylko dla uczestników, ale również dla mnie. Tak, jak im powiedziałam podczas naszego pierwszego spotkania, my wszyscy jesteśmy tutaj po raz pierwszy. To jest nasz debiut – powiedziała nowa prowadząca.

 

Daria Ładocha wygrała 2. edycję Agent – Gwiazdy. Dzięki temu doświadczeniu bardzo dobrze rozumiała uczestników, to co czują, jak się zachowują, z jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć.

Zarówno jeden program jak i drugi uczą, że można przekraczać swoje własne granice. Ta strefa komfortu, z której oni muszą wyjść, to jest rzecz, z którą trudno się zmierzyć na co dzień, w takim codziennym życiu – skomentowała.

Okazuje się, że uczestnicy "Ameryka Express" mogli liczyć na pomoc prowadzącej. Miała też swoje sposoby, żeby dogadać się z nimi.

Jak było im gorąco, to ich wachlowałam, jak chcieli się napić wody, to ze swoich spodenek wyciągałam. Starałam się być taką prowadzącą, która rozumie to, z czym muszą się zmierzyć. Natomiast nie ukrywam, że kosztowało mnie to dużo stresu, żeby zastąpić tak wspaniałą Agnieszkę, która zrobiła trzy edycje. Pomyślałam, że nie będę stara się jej naśladować. Zrobię to po prostu, po swojemu.

 

Daria Ładocha o kobietach swojego życia i… "Ameryce Express", gdzie debiutuje jako prowadząca. Czy pomagała uczestnikom? >>>


Uczestnicy 4. sezonu "Ameryka Express"

Premiera nowej edycji "Ameryka Express" 4 marca w TVN i w player.pl. W programie zobaczymy udział 8 par. W najnowszym sezonie reality show do wyścigu staną:

żona Holywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie Benjamin,

bracia Grzegorz Collins i Rafał Collins,

Paweł Deląg i Dariusz Lipka,

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał,

Patrycja Markowska i Żaneta Lubera,

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska,

Grażyna Wolszczak i jej syn Filip Sikora,

Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński.

 

Wszystkie sezony "Ameryka Express" i "Azja Express" możesz obejrzeć w player.pl >>>

Pierwsze fragmenty nowego sezonu Ameryka Express!
Pierwsze fragmenty nowego sezonu Ameryka Express!

 

Daria Ładocha z rodziną

Daria Ładocha zaprosiła do domu reporterki Dzień Dobry TVN. Mogliśmy poznać jej córki – Matyldę, i Laurę, mamę – Jadwigę, siostrę Adriannę. Najbliżsi opowiedzieli o rodzinnie, dzieciństwie, przywołali najpiękniejsze wspomnienia.

Daria wyznała, że w jej rodzinie od wielu pokoleń dominują kobiety. Jej mama i ciocia mają córki, ona także jest mamą dwóch dziewczynek. Wszystkie kobiety mają dużo energii. Są niezwykle ambitne. Lubią też dużo mówić.

U mnie w domu są tylko baby, same kobiety. Generalnie rodzą się już od dawien dawna. Ja mam siostrę, mam kuzynki i moje dwie córki również są dziewczynami – powiedziała Daria.

 

Mama Darii wyznała, że blogerka od dziecka marzyła o karierze baletnicy, miała wiele pasji, aktywnie brała udział w szkolnych akademiach. Miłość do tańca przetrwała do dziś. Dziennikarka razem z córkami zaprezentowała tzw. taniec ziemnioka.

Daria Ładocha i jej siostra wspominały też swoją babcię, która była wyjątkową kobietą. To ona zaszczepiła w Darii miłość i pasję do jedzenia i podróżowania. Dzięki niej poznawała świat i uczyła się życia i miłości do ludzi.

Daria dba o relacje z mamą i siostrą, starają się odwiedzać regularnie i wspólnie spędzać czas. Tworzą kobiecy klan. Uwielbiają się wzajemnie. Łączy je poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia.

Ta najbliższa moja rodzina, to takie moje stado, z którym chciałabym przemierzać świat i pokazywać dziewczynkom świat i zrobić z nich takich obywateli świata, którzy dużo rzeczy w życiu widzieli – wyznała Ładocha.

 

Daria Ładocha z rodziną - klan niezwykłych kobiet
Daria Ładocha z rodziną - klan niezwykłych kobiet
Wideo: Dzień Dobry TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Gwiazdy Ameryka Express w kampanii promującej nowy sezon reality show
Następny artykuł:

Gwiazdy Ameryka Express w kampanii promującej nowy sezon reality show

tvnpix