Aktualności

Powrót do listy

Daria Ładocha szczerze o swoim związku. Dlaczego nie potrzebuje ślubu?

Daria Ładocha szczerze o swoim związku. Dlaczego nie potrzebuje ślubu?
Daria Ładocha  Foto: mwmedia
Nowa prowadząca "Ameryka Express" Daria Ładocha i jej partner Bartek Kulita udzielili wywiadu, który ukazał się w nowym wydaniu magazynu "Pani".

Daria Ładocha o swoim związku

Daria Ładocha i jej ukochany Bartek Kulita są razem od 20 lat. Łączy ich ironiczne poczucie humoru i dystans do siebie i świata. Oboje mają silne charaktery. Cenią sobie niezależność i partnerstwo. Prezenterka uważa, że należy cieszyć się tym, co jet tu i teraz. Partner Darii wyznał, że jest ona silną kobietą. Fascynuje go to, że jest pełna energii i czasami nieprzewidywalna.

 

Związek Darii i Bartka zaczął się w nietypowy sposób. Poznali się na imprezie, z której ją wyrzucił…

Tamta impreza odbyła się we Wrocławiu, gdzie Bartek mieszkał ze swoją - jak się okazało - partnerką. On miał 24 lata, a ja 17. Chodziłam do liceum i mieszkałam z rodzicami w Opolu. Na imprezę zabrał mnie znajomy. Potem próbowałam się dowiedzieć, dlaczego Bartek mnie wyrzucił. Wyznał, że gdy tylko mnie ujrzał, przestraszy! się problemów. I faktycznie, one są, od 20 lat (uśmiech), bo krótko po tym zaczęliśmy się spotykać.

 

Choć na początku nikt nie wierzył, że im się uda. Rodzina i znajomi nie dawali szans temu związkowi. Jednak uczucie Darii i Bartka okazało się silne i prawdziwe. Tworzą związek partnerski, mają dwie córki – Laurę i Matyldę. Do tej pory nie zdecydowali się na ślub, pomimo że dziennikarka ma aż 3 pierścionki zaręczynowe od swojego partnera!

Chodzi o to, aby wciąż gonić króliczka. Zamiast przysięgać, że będziemy razem do końca życia, wolę po prostu być z nim. Niezbędne jest też podarowanie sobie tolerancji i swobody oraz przekonanie, że druga strona to niezależna jednostka.

 

Ameryka Express wiosną w TVN! Daria Ładocha poprowadzi reality show >>>

 

Daria Ładocha i Bartek Kulita wspierają się także zawodowo. Obecnie partner jej menadżerem. Realizują wspólne projekty. Łączą życie prywatne i zawodowe, starają się zachować równowagę. Nie zawsze jest łatwo.

Jasne, że bywają ciężkie chwile. Kiedy wyjeżdżałam na plan programów „Agent” czy „Ameryka Express” na ponad miesiąc, Bartek zostawał z córkami, z prowadzeniem domu i firmy. Nie miał pretensji. Potem powiedział, że dzięki mojemu wyjazdowi zbudował jeszcze lepszą relację z dziećmi.

Cały wywiad z Darią Ładochą i Bartkiem Kulitą przeczytacie z miesięczniku Pani na luty 2020.

 

Poprzednie sezony „Ameryka Express” i „Azja Express” możesz obejrzeć w player.pl >>>

Zobacz wideo:

Daria Ładocha prowadzącą Ameryka Express. Mamy jej komentarz
Daria Ładocha prowadzącą Ameryka Express. Mamy jej komentarz

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Daria Ładocha o Ameryka Express: Moje największe marzenie
Następny artykuł:

Daria Ładocha o Ameryka Express: Moje największe marzenie

tvnpix